+90 (224) 242 81 81 | info@remaxyon.com |   
21 Eylül 2018 Cuma     
  ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 GAYRİMENKUL ARAMA
 EKİBİMİZ
 PROJELERİMİZ
 HABERLER
 BİLGİLER
 
HİZMETLERİMİZ « Geri Dön
   
Gayrimenkul her zaman satılabilir ancak önemli olan sizi üzmeden, doğru bilgi ile besleyerek işine emek veren, piyasa bilgisi güçlü ve eğitimini almış RE/MAX Yön Gayrimenkul Profesyonelleriyle her türlü alım, satım ve kiralama işlemlerinizi yapmanız daha doğru olacaktır.

RE/MAX Yön olarak Özlüce-Ertuğrul-Altınşehir-Balat uzmanlık bölgemiz olup, Bursa genelinde konut ticari, arsa-arazi ve proje alanlarında gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizi sonuçlandırmak için tüm gücümüzle etik kurallar çerçevesinde çalışmaktayız.

Her türlü gayrimenkul işlemlerinizde; güvenilir, sonuç odaklı ve size özel çözümlerle üreten alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımızla memnuniyetle çalışabilirsiniz. Gayrimenkulünüz konut, ticari, proje, arsa-arazi fark etmeksizin piyasada satılabilir değerlerinin ücretsiz tespiti, tüm pazarlama çalışmaları, pazarlık görüşmeleri ve satış stratejileri ile birlikte, tapu işlemlerinizin sorunsuz ve en hızlı şeklide sonuçlandırması başlıca hizmetlerimizdir. Web sayfamızdaki portföyleri lütfen inceleyiniz. İsteğinize uygun bir portföy bulamadığınız takdirde bize 0224 242 81 81’den ulaşabilir veya info@remaxyon.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Her türlü SATIŞ İŞLEMLERİNİZ
Öncelikle gayrimenkulünüzün değer tespiti, satılabilir fiyatı konusunda sizlerle danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Ardından gayrimenkulün satışı için tüm pazarlama faaliyetlerini yürütüp, gerçek alıcı adaylarını ve tekliflerini değerlendiriyor ve doğru karar için birlikte değerlendirmeler yaparak satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Her türlü ALIŞ İŞLEMLERİNİZ
Bizim için ne istediğiniz önemli. Öncelikle sizleri dinliyoruz ve aradığınız kriterleri tespit ederek, ne aradığınızı doğru algılayarak, piyasada bulunan alternatifler arasından sizler için en doğru seçenekleri sunuyoruz. Alım kararı için doğru fiyat teklifini birlikte belirler, satın almak istediğiniz mülk için pazarlık görüşmeleri yapılır ve alım işlemleri de sizler için Tapu müdürlüğünde organize edilerek alış ve satış işlemi gerçekleştirilir.

Tüm KİRALAMA İŞLEMLERİNİZ

Kiracı adayları ve kiraya veren mal sahipleri için, şartları karşılıklı görüşülüp gerekli düzenlemeleri yapılmış, kira kontratları ile kiralama işlemleriniz her iki taraf için de sorunsuz olarak sonuçlandırılır.

EKSPERTİZ İŞLEMLERİ
Uzmanlık bölgemizdeki gayrimenkullerle ilgili olarak ekspertiz raporu çalışmaları deneyimli uzmanlarımız tarafından hazırlanır.

HİZMET BEDELİ
Gayrimenkulün satılamaması durumunda; RE/MAX Yön’den alınmış olan hizmetler, yapılan reklam çalışmaları ve pazar analizi için mal sahipleri hiçbir ücret ödemezler.

RE/MAX Yön sadece satış veya kiralama işlemi gerçekleştirirse bir hizmet bedeli hak etmektedir.
 
 
Copyright © 2013 RE/MAX Yön USD : 6,2925 TL   Euro : 7,3680 TL   Sterlin : 8,3245 TL  |  TCMB CreatedBY COMUNER