+90 (224) 242 81 81 | info@remaxyon.com |   
21 Eylül 2018 Cuma     
  ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 GAYRİMENKUL ARAMA
 EKİBİMİZ
 PROJELERİMİZ
 HABERLER
 BİLGİLER
 
HAKKIMIZDA « Geri Dön
   
RE/MAX, 95 ülkede yaklaşık 6500 franchise ofis ve 90,000 Gayrimenkul Danışmanıyla faaliyet gösteren global bir markadır. RE/MAX Türkiye ise 230 franchise ofis ve 2000 Gayrimenkul Danışmanı ile, Türkiye'de gayrimenkul sektörünün kurumsallaşmasında 'ilk'leri başararak öncü olmuş bir kurumdur.
RE/MAX Yön ‘’Dünyanın En Fazla Gayrimenkul Satışı Gerçekleştiren’’ gayrimenkul firması olan RE/MAX sistemine bağlı bir Gayrimenkul Danışmanlık firması olarak Bursa’da faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Özlüce’de Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde Dörtçelik Çocuk Hastanesi karşısında hizmet vermektedir.
RE/MAX Yön ailesi başarıya giden yolun müşterilerin hedeflerine giden yolu inşa etmekten geçtiğini çok iyi bilmektedir. 2013 yılında bu amaçla şirket hacmini büyütmeye karar veren RE/MAX Yön, artık 350 m2 olan modern ofisinde geniş kadrosuyla yeni başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

RE/MAX Yön olarak işinde profesyonel kaliteli, güleryüzlü, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmayı, dürüst çalışmalarıyla kendine ilke edinmiş, uzman kadromuzla öncelikle Özlüce-Ertuğrul- Altınşehir-Balat bölgesinde olmak üzere, BURSA genelinde Konut, Ticari, Arsa-Arazi, Proje alanında yanınızda olduğumuzu belirtirken size hizmet vermenin ayrıcalığını paylaşmaya hazırız.
 
 
Copyright © 2013 RE/MAX Yön USD : 6,2925 TL   Euro : 7,3680 TL   Sterlin : 8,3245 TL  |  TCMB CreatedBY COMUNER