+90 (224) 242 81 81 | info@remaxyon.com |   
12 Aralık 2017 Salı     
  ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 GAYRİMENKUL ARAMA
 EKİBİMİZ
 PROJELERİMİZ
 HABERLER
 BİLGİLER
 
EKİBİMİZ « Geri Dön
 
Broker
Portföy Listesi için tıklayın.. Göksel Birsen
532 356 30 40
gokselbirsen@remax-yon-brs.com
Portföy Listesi için tıklayın.. Gülhan Birsen
542 727 67 57
gulhanbirsen@remax-yon-brs.com

Gayrimenkul Danışmanları
Batihan Hinçer
534 399 86 49
batihan@remaxyon.com
Engin Üçel
543 6416000
engin@remaxyon.com
Hasan Güleryüz
532 5206465
hasan@remaxyon.com
Murat Mutlu
536 733 07 39
murat@remaxyon.com
Mustafa Demirci
533 6501710
mustafa@remaxyon.com
Özcan Çiftçi
543 269 46 87
ozcanciftci@remaxyon.com
Salih Altıner
532 512 27 69
salih@remaxyon.com
Semra Aktaş
534 8414988
semra@remaxyon.com
Uğur Şen
531 622 05 16
ugursen@remaxyon.com
Ofis Ekibimiz
Hülya Kıvanç
Ofis Asistanı
info@remaxyon.com
 
Copyright © 2013 RE/MAX Yön USD : 3,8401 TL   Euro : 4,5278 TL   Sterlin : 5,1481 TL  |  TCMB CreatedBY COMUNER